باید در بخش حمل و نقل سرمایه‌گذاری شود

به گزارش نسیم دانلود باید در بخش حمل و نقل سرمایه‌گذاری شود
به گزارش خبرگزاری نسیم دانلود، اصغر اسماعیلی در بازدید از یک پایانه باربری شهر زنجان، اظهار کرد: خدمات این اداره کل بخش عظیمی از رانندگان را تحت پوشش قرار می‌دهد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با تاکید بر فضاسازی محیطی این پایانه برای رانندگان و کاربران، تاکید کرد: این کار باید با تعامل دوسویه بخش دولتی و خصوصی انجام شود، چراکه این امر نشان می‌دهد برای رانندگان ارزش قائل هستیم و همین موضوع سبب افزایش بازدهی در این بخش می‌شود.
اسماعیلی با اشاره به نگهداری مطلوب ساختمان پایانه، ادامه داد: رانندگان باید در محل کار خود احساس آرامش کنند و این امر نیازمند فضاسازی مناسب برای ایجاد فضاهای تفریحی، استراحت، ورزشی و … در داخل پایانه است تا وقتی رانندگان در پایانه منتظر نوبت خود هستند، بتوانند در آرامش باشند.
وی فضاسازی در این پایانه را دربرگیرنده هزینه بالایی ندانست و افزود: وقتی رانندگان در پایانه منتظر نوبت هستند، اگر در فضای مناسبی باشند، ایمنی بار تضمین می‌شود و بازدهی حوزه افزایش می‌یابد.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420