مردم کارگردان و طراح اصلی میدان سیاست هستند

به گزارش نسیم دانلود مردم کارگردان و طراح اصلی میدان سیاست هستند
به گزارش خبرنگار نسیم دانلود، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی در خطبه های نمازجمعه بهاباد با اشاره به انتخابات یازدهم اسفندماه سال جاری اظهار کرد: اگر در انتخابات حضورمان حداکثری باشد، این حضور دشمن را از توطئه‌هایش پشیمان می کند.
وی با بیان اینکه مردم باید به نحو مطلوب درانتخابات شرکت کنند، افزود: برگزاری انتخابات در ایران تاثیر بین المللی دارد و برای همین حضور و مشارکت مردم در پای صندوقهای رای مهم است.
ابراهیمی بشکانی عنوان کرد: در گفتمان جمهوری اسلامی، این مردم‌اند که کارگردان و طراح اصلی میدان سیاست هستند و به برکت امامت و ولایت، هیچ‌گاه سیاست‌زده و بازی خورده نخواهند شد و در دو انتخابات سرنوشت‌ساز پیش‌رو نیز، حق و تکلیف خود را در انتخابات می‌شناسند و برگ زرین دیگری را در دفتر انقلاب ثبت خواهند کرد.
امام جمعه بهاباد در خصوص مرتد بودن سلمان رشدی اظهار کرد: امام خمینی (ره) در ۲۵ بهمن سال ۱۳۶۷ در واکنش به انتشار کتاب آیات شیطانی توسط سلمان رشدی اقدام به صدور فتوایی تاریخی مبنی بر مهدورالدم بودن این نویسنده انگلیس و هندی تبار کردند. حال بعد از گذشت این همه سال از صدور این حکم تاریخی هنوز این حکم برای مسلمانان جهان پابرجاست و نه تنها سلمان رشدی بلکه حمایت کننده های او هم این را می دانند که مسلمانان این عمل و حرکت او را فراموش نکرده اند.
امام جمعه بهاباد انتشار کتاب آیات شیطانی در سطح جهان را اقدام استکبار علیه مسلمانان دانست و اظهار کرد: این اقدام حاکی از توطئه فرهنگی و مذهبی دنیای استکبار علیه مسلمانان، تحت پوشش و لوای آزادی بود.
ابراهیمی بشکانی دربخش دیگری از خطبه ها از حضور پرشور وباشکوه حماسی مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد در راهپیمایی چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420