۷۲۳۲ زوج لرستانی در نوبت دریافت تسهیلات ازدواج هستند

به گزارش نسیم دانلود ۷۲۳۲ زوج لرستانی در نوبت دریافت تسهیلات ازدواج هستند
احسان یاوری معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان امروز چهارشنبه در ستاد ساماندهی امور جوانان لرستان در سخنانی، اظهار داشت: تا پایان آذرماه ۱۴۰۲، مجموع متقاضیان وام ازدواج در استان ۲۴ هزار و ۸۹ نفر بوده است.
وی عنوان کرد: از این تعداد، ۱۶ هزار و ۸۵۷ نفر موفق به دریافت این تسهیلات ازدواج در استان شده‌اند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با بیان اینکه ۷۴ درصد از متقاضیان تسهیلات ازدواج موفق به دریافت آن شده‌اند، گفت: در حال حاضر هفت هزار و ۲۳۲ نفر در صف دریافت این تسهیلات در استان هستند.
یاوری، عنوان کرد: در مجموع حدود سه میلیارد تومان نیز در این زمینه پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه دستور شخص رئیس‌جمهور در ستاد ساماندهی امور جوانان این بوده که تمام درخواست‌های وام در صورت تکمیل مدارک، باید پرداخت شوند، افزود: اگر مواردی باشد که بانک بی‌دلیل از پرداخت تسهیلات به آنها سرباز زده باشد، بلافاصله ما این موضوع را پیگیری می‌کنیم.
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه ما وظیفه داریم که این موارد را پیگیری کنیم، افزود: گزارش مکتوب دراین‌رابطه نیز از سوی بانک‌ها باید ارائه شود.
یاوری با اشاره به اینکه گزارش وضعیت پرداخت تسهیلات ازدواج به تفکیک از سوی بانک‌ها اعلام شود، تصریح کرد: ما در اولین فرصت وضعیت پرداخت این تسهیلات را رسانه‌ای خواهیم کرد.
وی گفت: اگر کسی مدارک دریافت وامش کامل باشد، شرایط داشته باشد، باید تسهیلات به او دریافت شود چرا که دولت نسبت به پرداخت این تسهیلات تعهد داده است.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420