ورود سامانه جدید بارشی به خوزستان

به گزارش نسیم دانلود ورود سامانه جدید بارشی به خوزستان
محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم دانلود اظهار کرد: سامانه بارشی که از دیروز در خوزستان فعال شده در روز جاری در بخش‌های شرقی، جنوب شرقی و شمالِ شرقی استان سبب رگبار و رعد و برق خواهد شد.
وی با اعلام اینکه در ارتفاعات خوزستان بارش به صورت برف پیش بینی می‌شود، اضافه کرد: در بخش‌هایی از مرکز استان بارش به صورت پراکنده و نقطه‌ای و همچنین احتمال رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست.
سبزه زاری عنوان کرد: فردا از شدت سامانه کاسته می‌شود و فقط در ارتفاعات استان بارش به صورت پراکنده خواهد بود. در بقیه مناطق استان به ویژه راه‌های مواصلاتی پدیده مه یا مه رقیق و کاهش دید پیش بینی می‌شود.
مدیرکل هواشناسی خوزستان خبر داد: از روز جمعه سامانه بارشی قوی‌تر و فراگیرتری وارد استان می‌شود که سبب رگبار و رعد و برق در اغلب نقاط استان خواهد شد.
وی تصریح کرد: در شبانه روز گذشته امیدیه با ۲۶.۲و دهدز با ۷ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط در خوزستان گزارش شده‌اند.
مدیرکل هواشناسی خوزستان بیان کرد: در شبانه روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۲۵.۳ و حداقل به ۱۵ درجه سانتیگراد رسیده است.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420