عدم توجه به جلو سبب مرگ عابر پیاده در لاهیجان شد

به گزارش نسیم دانلود عدم توجه به جلو سبب مرگ عابر پیاده در لاهیجان شد
به گزارش خبرگزاری نسیم دانلود، سرهنگ امیر طالبی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف شدید منجر به فوت یک نفر در خیابان آزادگان شهرستان لاهیجان، بلافاصله مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه با حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد که سواری پراید با ۲ عابر پیاده برخورد کرده است، افزود: در این حادثه شدید متأسفانه یکی از عابران پیاده که خانمی ۶۷ ساله بوده پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان باخت.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان اظهار داشت: کارشناسان پلیس علت تصادف را بی‌احتیاطی و عدم توجه به جلو از سوی راننده سواری پراید تشخیص دادند.
این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، عدم توجه به جلو در رانندگی را عامل اصلی تصادفات اعلام کرد و گفت: صحبت با تلفن همراه سبب حواس‌پرتی راننده و عدم فرمان‌پذیری اندام‌های مختلف حرکتی بدن از مغز شده و باعث بروز تصادف می‌شود.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420