ضرورت راه اندازی نهضت آگاهی بخشی در زمینه بحران جمعیت و سالمندی

به گزارش نسیم دانلود ضرورت راه اندازی نهضت آگاهی بخشی در زمینه بحران جمعیت و سالمندی
به گزارش خبرنگار نسیم دانلود، علیرضا قاسمی فرزاد چهارشنبه در ستاد حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان همدان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به ضرورت توجه به موضوع جوانی جمعیت گفت: جمعیت یکی از منابع قدرت است که باید در کنار دیگر فاکتورها، به آن توجه ویژه ای شود.
وی با اشاره به اینکه جمعیت، فی نفسه می‌تواند منبع قدرت باشد، اظهار کرد: باید برای توانمندسازی و قوی نمودن این جمعیت قدم برداشت.
استاندار همدان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نسبت به تربیت انسان با نگاه اسلامی قدم‌های ویژه ای برداشته است، گفت: مبحث جمعیت یکی از نقشه‌های شومی است که در آن زمان تبلیغات ویژه ای روی آن می‌شد و حال باید در بحث افزایش جمعیت بتوانیم قدم‌های ویژه ای در بحث تبلیغاتی برداریم.
قاسمی فرزاد ادامه داد: باید در این زمینه از ابزارها، صدا و سیما، تبلیغات اسلامی و غیره کمک گرفت تا در زمینه تبیین وارد کار شوند.
این مسئول با تاکید بر لزوم ورود جدی تر صدا و سیما در موضوع بحران جمعیت، خواستار ابتکار و خلاقیت در بحث آگاهی بخشی به جامعه در زمینه جوانی جمعیت، سالمندی جمعیت و القای سبک زندگی اسلامی ایرانی شد.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420