خدمات نظام به محرومان اسباب امیدواری را فراهم کرد

به گزارش نسیم دانلود خدمات نظام به محرومان اسباب امیدواری را فراهم کرد
فرشید موفق در آستانه دهه فجر در گفت‌وگو با خبرنگار نسیم دانلود، اظهار کرد: اصلی‌ترین شاخصه انقلاب اسلامی توجه به عدالت و تلاش در مسیر محرومیت‌زدایی بود که با تأسیس نهاد کمیته امداد در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، این هدف نظام شکل منسجم‌تری به خود گرفت.
وی فرمایش امام راحل را در همراهی محرومان و طبقات مستضعف با مبانی انقلاب اسلامی و شعارهای آن یادآور شد و تصریح کرد: در این ۴۵ سال این قشر در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها حضور امیدآفرین و بانشاطی داشته و توانسته‌اند انقلاب را از آسیب‌ها و تهدیدهای مختلف در امان نگهدارند.
قایم مقام کمیته امداد استان اردبیل گفت: در حالی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در روزهای آینده جشن خواهیم گرفت که آرزوی به حق امام راحل در رسیدگی به محرومان و نیازمندان جامه عمل پوشیده و نهاد انقلابی کمیته امداد توانسته در کنار سایر نهادهای حمایتی یاریگر محرومان و طبقات نیازمند جامعه باشد.
موفق تنوع خدمات کمیته امداد را در طول سال یادآور شد و بیان کرد: این نهاد ارزشمند از مسکن و اشتغال گرفته تا حوزه فرهنگی، درمان، تأمین جهیزیه و سایر خدمات عمومی و فراگیر را به خانواده‌های تحت پوشش ارائه می‌کند تا از گستردگی فقر و عمق آن کاسته شود.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420