برتری تیم ملی ویتنام برابر عراق در نیمه اول

به گزارش نسیم دانلود برتری تیم ملی ویتنام برابر عراق در نیمه اول
به گزارش خبرنگار نسیم دانلود، سومین و آخرین دیدار مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا امروز چهارشنبه از ساعت ۱۵ بین دو تیم ملی فوتبال ویتنام و عراق در ورزشگاه «جاسم بن حمد» با قضاوت «محمد بن نصرالدین» برگزار شد که نیمه اول این مسابقه با برتری یک بر صفر به سود ویتنام به پایان رسید.
علیرضا فغانی در این دیدار به عنوان داور چهارم حضور داشت.
شرایط دو تیم برای صعود
تیم ملی عراق با کسب ۶ امتیاز از دو دیدار قبلی خود در صدر جدول قرار دارد و برای اینکه بتواند به عنوان تیم صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند به حداقل یک تساوی در این بازی نیاز دارد. عراق در این مسابقه به بسیاری از بازیکنان اصلی خود استراحت داده بود.
تیم ویتنام هم تا کنون امتیازی کسب نکرده است اما در صورتی که بتواند در این دیدار پیروز شود می‌تواند این شانس را داشته باشد که به عنوان یکی از ۴ تیم برتر در بین تیم‌های سوم گروه‌های ۶ گانه راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.
برتری ویتنام در نیمه اول
نیمه اول این دیدار در حالی آغاز شد که تیم ویتنام عطش بیشتری برای رسیدن به دروازه عراق از خود نشان داد و تلاش می‌کرد روی دروازه عراق خلق موقعیت کند.
در دقیقه ۱۷ بازیکنان ویتنام حرکت خود را از سمت چپ آغاز کردند و ارسال در عرض بازیکنان این تیم در محوطه جریمه عراق با دفع اشتباه مدافع عراقی، «زید تحسین» وارد دروازه شد اما پس از بررسی در اتاق کمک داور ویدئویی این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد.
در دقیقه ۴۲ تیم ویتنام صاحب یک ضربه آزاد شد. «فن خانگ» پشت این ضربه قرار گرفت و با یک سانتر دقیقه به داخل محوطه جریمه «بوی هونگ» موفق شد دروازه عراق را باز کند.
در دقیقه ۴۵+۴ «کوانگ» بازیکن تیم ویتنام در درگیری با بازیکن عراق با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا شاگردان «فیلیپ تروسیه» نیمه دوم را ۱۰ نفره به کار خود ادامه دهند.
نیمه اول این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر ویتنام به پایان رسید.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420