رقابت ۶۶ اثر در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک در اردکان

به گزارش نسیم دانلود رقابت ۶۶ اثر در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک در اردکان
امیر مشهدی عباس در گفتگو با خبرنگار نسیم دانلود اظهار کرد: این آثار شامل هشت اثر در بخش نوجوان، ۹ اثر در بخش کودک و ۹ اثر در بخش تئاتر خیابانی، چهار اثر در بخش نقالی و پنج اثر در بخش ایرانی یا خیمه شب بازی، ۱۴ اثر در بخش خردسال و ۱۷ اثر در بخش نمایشنامه نویسی است.
وی افزود: فراخوان جشنواره ۱۷ آبان اعلام شد و تا ۸ دی ماه، هزار و ۲۰۰ اثر از سراسر کشور و بخش بین الملل به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اضافه کرد: در نهایت ۶۴۵ اثر حائز شرایط برای بررسی در جشنواره از ۳۰ استان کشور و ۹۸ اثر از بخش بین‌الملل از ۴۴ کشور پذیرفته شدند.
وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی و جنبی تخصصی برای کودکان و نوجوانان با حضور هنرمندان و اساتید شاخص کشوری را از بخش های جشنواره عنوان کرد.
مشهدی عباس همچنین از اجرا بر روی تریلی سیار در مناطق محروم خبر داد و گفت: این امکان برای کسانی که شرایط حضور در محل جشنواره را ندارند، فراهم شده است.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420