اجرای «بازگشت به خان نخست» در محوطه تئاتر شهر

به گزارش نسیم دانلود اجرای «بازگشت به خان نخست» در محوطه تئاتر شهر
به گزارش خبرگزاری نسیم دانلود، نمایش خیابانی «بازگشت به خان نخست» به کارگردانی داریوش نصیری به مناسبت اعیاد شعبانیه و با هدف شادی بخشی در بستر جامعه از ۳ تا ۶ اسفند ماه، به مدت ۴ شب ساعت ۱۷ در محوطه تئاتر شهر اجرا می شود.
این نمایش پیش از این حائز دریافت رتبه نخست بخش دانشگاهی از سوی وزارت علوم در چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شده بود و به همت اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه امیرکبیر نیز در صحن این دانشگاه اجرای عموم داشته است.
در این اثر نمایشی ۵۰ دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف از استان های کشور به عنوان بازیگر حضور دارند.
سایر عوامل نمایش عبارتند از طراح و نویسندگان: داریوش نصیری، مرتضی وکیلیان، مشاوران کارگردان: بهزاد آقاجمالی، سعید قاسمی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: نگین زینی‌وند، گروه کارگردانی: رضاشفائی، آیلار صدرخواه، سامان ترده، علی صفری، سامان ایرانی، علی قراربخش، عکاس و تصویربردار: امین سروری، طراح فضا: داریوش نصیری، مرتضی وکیلیان، طراح لباس: داریوش نصیری، نگین زینی‌وند، طراح پوستر و بروشور: امیرحسین قاسمی، زهرا رضوان، مدیر صحنه: کوثر آقایی.
این نمایش با ارادت گروه به ساحت مقدس امام زمان(عج) و به صورت یک نذر فرهنگی در محوطه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان خواهند بود.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420