جهان اسلام داغدار مردم مظلوم غزه است

به گزارش نسیم دانلود جهان اسلام داغدار مردم مظلوم غزه است
به گزارش خبرگزاری نسیم دانلود، در پیام دعوت محمد مهدی فداکار، استاندار کرمان از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
روز قدس، یادگار ارزشمند امام راحل (ره)، روز تبلور عدالت‌طلبی تمام آزادی خواهان و صحنه همنوایی مسلمانان جهان است که هم پیمانی و حمایت خود را از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین فریاد زده و مراتب انزجار و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی را به جهانیان اعلام کنند.
روز قدس امسال در حالی برگزار می‌شود که جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری داغدار خون‌های به ناحق ریخته شده مردم مظلوم غزه به دست رژیم کودک کش صهیونیستی است.
جنایت تروریستی رژیم غاصب اسرائیل در حمله تروریستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت جمعی از سرداران و رزمندگان سپاه اسلام؛ باری دیگر ثابت کرد که رژیم صهیونیستی به هیچکدام از اصول انسانی و قراردادهای بین‌المللی پایبند نیست.
اما به برکت خون شهیدان مقاومت و در پرتو مقاومت مردم مظلوم فلسطین؛ امروزه جبهه مقاومت با اقتدار به پیش می‌رود و روند نابودی رژیم غاصب صهیونیستی شتاب گرفته است.
به یقین برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس، بویژه در استان کرمان، زادگاه سپهبد شهید قاسم سلیمانی که مبارزان فلسطینی او را «شهید قدس» نامیده‌اند، پیام روشنی برای پشتیبانی از جریان مقاومت است.
اینجانب با گرامیداشت روز بزرگ و سرنوشت‌ساز جهانی قدس و یاد شهیدان راه آزادی قدس شریف؛ از همه مردم عزیز استان کرمان دعوت می‌کنم با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس همراه با اعلام همبستگی و نمایش وحدت و انسجام ملی، دیار کریمان را به صحنه انزجار از ظلم و بی‌عدالتی استکبار جهانی و صهیونیست‌ها مبدل کنند.
سربلندی و عزت اسلام و مسلمین را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند منان مسالت دارم.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420