پیگیری جذب حداکثری دانش آموزان بازمانده از تحصیل در خوزستان

به گزارش نسیم دانلود پیگیری جذب حداکثری دانش آموزان بازمانده از تحصیل در خوزستان
به گزارش خبرنگار نسیم دانلود، عبدالله حبیبی بعد از ظهر امروز یکشنبه در جلسه کارگروه استانی پیگیری وضعیت دانش آموزان بازمانده از تحصیل با تاکید بر اهمیت توجه ویژه به وضعیت دانش آموزان بازمانده از تحصیل بیان کرد: طرح شهید محمودوند یکی از طرح‌های مهم وزارت آموزش و پرورش در بحث جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل است و بر این اساس آموزش و پرورش خوزستان با اجرای دقیق این طرح به دنبال جذب حداکثری دانش آموزان بازمانده از تحصیل است.
وی عنوان کرد: یکی از برنامه‌های آموزش و پرورش در حوزه طرح‌های جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل استفاده از ظرفیت مدیران مدارس به عنوان راهبران اصلی تحول در سطح آموزش و پرورش است.
حبیبی گفت: سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند نقش بی بدیلی را در زمینه موفقیت طرح جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل در استان خوزستان ایفا کنند و بر این اساس آموزش و پرورش باید با فراهم کردن بستر برای نقش آفرینی هر چه بیشتر و بهتر این سازمان‌های مردم نهاد تمام تلاش خود را برای موفقیت طرح جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل به کار خواهد بست.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420