گردان‌های قدس پهپاد صهیونیستی را سرنگون کرد

به گزارش نسیم دانلود گردان‌های قدس پهپاد صهیونیستی را سرنگون کرد
به گزارش خبرگزاری نسیم دانلود به نقل از الجزیره، گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) اعلام کرد که یک پهپاد صهیونیستی از نوع «ایوو مکس» را در آسمان خان‌یونس سرنگون کرده و کنترل آن را به دست گرفته است.
همچنین مبارزان گردان‌های قدس پس از آنکه طی یک عملیات کمین، نظامیان صهیونیست را به یکی از خانه‌ها در خیابان «صلاح الدین» در شهرک «الزیتون» شهر غزه کشاندند، با آنان درگیر شدند.
علاوه بر این مبارزان گردان‌های قدس با گروهی از نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی که در داخل آپارتمانی مسکونی در اردوگاه جبالیا سنگر گرفته بودند درگیر شدند و شماری از آنان را به هلاکت رسانده و شمار دیگری را نیز زخمی کردند.
گروهی دیگر از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی نیز که در آپارتمانی مسکونی در خیابان «ابو العیش» در اردوگاه جبالیا سنگر گرفته بودند از سوی مبارزان گردان‌های قدس با نارنجک‌های ضدنفر «برق» هدف قرار گرفتند.
همچنین نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در محور «نتساریم»، شرق جبالیا و اطراف شهرک «برزیل» در شرق رفح از سوی مبارزان گردان‌های قدس هدف حملات خمپاره‌ای قرار گرفتند.
گردان‌های «المجاهدین» نیز از درگیری شدید مبارزان این گردان‌ها با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در جبالیا واقع در شمال نوار غزه خبر داد.
نیروهای «شهید عمر القاسم» نیز اعلام کرد که نظامیان صهیونیستِ نفوذکرده به اطراف مسجد «حسن البنا» در شهرک الزیتون واقع در شرق شهر غزه را با موشک‌های کوتاه‌برد «۱۰۷» هدف قرار داده است.
علاوه بر این مبارزان این گروه مقاومت فلسطین، یک بسته انفجاری را به روی یکی از نفربرهای ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک «برزیل» منفجر کردند و در خیابان جورج واقع در شهرک «الجنینه» در شرق شهر رفح با پیاده‌نظام دشمن صهیونیست به شدت درگیر شدند.
تیپ‌های «ناصر صلاح الدین» نیز از درگیری بسیار شدید با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه خبر داد.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420