برقراری ۳ پرواز فوق العاده «هما» به نجف در بهمن ماه

به گزارش نسیم دانلود برقراری ۳ پرواز فوق العاده «هما» به نجف در بهمن ماه
به گزارش خبرگزاری نسیم دانلود به نقل از از وزارت راه و شهرسازی، اداره کل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما اعلام کرد: این پروازها در پاسخ به درخواست متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام ماه مبارک رجب برنامه ریزی شده است که طبق برنامه در روزهای ۱۱،۱۳ و ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ انجام خواهند شد.
پرواز روز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ با شماره ۶۷۱ در ساعت ۱۴ و ۵۵ دقیقه از ترمینال «سلام» فرودگاه حضرت امام (ره) به مقصد فرودگاه نجف اشرف انجام می‌شود. بازگشت این پرواز با شماره ۶۷۰ در ساعت ۱۷ (به وقت محلی) است.
پرواز روز ۱۳ بهمن نیز با شماره ۶۷۱ در ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه فرودگاه حضرت امام (ره) را به مقصد فرودگاه نجف اشرف ترک می‌کند. بازگشت این پرواز با شماره ۶۷۰ در ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه (به وقت محلی) دقیقه انجام می‌شود.
همچنین پرواز روز ۲۲ بهمن با شماره ۶۷۱ در ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه از فرودگاه حضرت امام انجام می‌شود. بازگشت این پرواز در ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه با شماره پرواز ۶۷۰ انجام خواهد شد.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420