پاسداشت ایام‌الله از وظایف اصلی شورای هماهنگی تبلیغات است

به گزارش نسیم دانلود پاسداشت ایام‌الله از وظایف اصلی شورای هماهنگی تبلیغات است
به گزارش خبرنگار نسیم دانلود، حجت الاسلام محمد حسین موسی پور ظهر چهار شنبه در جمع فعالان فرهنگی استان بوشهر در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به وظایف این نهاد اظهار داشت: پاسداشت ایام الله از وظایف اصلی این شورا است چرا که ایام الله هویت انقلاب اسلامی است و به انحراف کشیدن یا به فراموشی سپردن آن به معنای انحراف انقلاب اسلامی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به آیه ۳۲ سوره حج خاطرنشان کرد: شعائر الله منحصر به مناسک حج نیست بلکه هر آنچه را که خداوند متعال بدان امر کند مصداق شعائر دین است که بارز ترین آن پاسداشت ایام الله است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به ایجاد ساختار و جایگاه تشکیلاتی این نهاد در استان‌ها افزود: حل این مسئله از جمله فعالیت‌های در دست اجرای این نهاد است که در هر شهرستان مسئول شورای هماهنگی با مجموعه‌ای به عنوان ستاد برگزاری مراسم تشکیل خواهد شد که این ساختار مردم پایه بوده و بر اساس اساسنامه و یک دستورالعمل در سطح کشور اجرا می‌شود.
حجت الاسلام موسی پور در پاسخ به جزیره‌ای عمل کردن دستگاه‌های فرهنگی ابراز کرد: پیشنهاد تشکیل ستاد فرهنگی برای ایجاد هماهنگی کلی بین دستگاه‌های فرهنگی مطرح شد که با توجه به مشکلات پیش رو تاکنون اجرایی نشده و این مسئله باید به صورت ساختاری حل شود ولی مسئولان و مدیران مربوطه می‌توانند تا اجرای این طرح با مدیریت خود مانع از اجراهای جزیره‌ای شوند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در رابطه با فعالیت‌های حوزه کودک و نوجوان تاکید کرد: در بحث شعارها و جلوه‌ها حضور کودکان و نوجوانان مؤثر است و باید در هر شهرستان کمیته اختصاصی تشکیل و مورد توجه قرار گیرد.
وی در پایان توجه به تبلیغات نرم افزاری را از مواردی دانست که باید مورد توجه قرار گیرد و یادآور شد: برای برپایی یک اجتماع مجموعه‌ای از ابزارها و فعالیت‌ها لازم است که متأسفانه تبلیغات نرم افزاری به دلیل عدم تناسب زیر ساخت‌ها کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420