برنامه‌های دیوان محاسبات به پیشرفت استان بوشهر کمک می‌کند

به گزارش نسیم دانلود برنامه‌های دیوان محاسبات به پیشرفت استان بوشهر کمک می‌کند
به گزارش خبرنگار نسیم دانلود، محسن فنی‌اصل شنبه شب در نشست با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر ضمن تبریک به مناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) و سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، و قدردانی از خدمات بنیاد مسکن در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر، افزود: با توجه به رسالت بنیاد مسکن در محرومیت‌زدایی از چهره روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت، این نهاد انقلابی نقش بسیار مهمی در چرخه توسعه دارد و تاکنون توانسته عملکرد موفقی از خود ارائه دهد.
وی تأکید کرد: از طریق تعامل و همکاری دهیاری‌ها با بنیاد مسکن باید آثار و برکات وجوه ارزش افزوده و عوارض آلایندگی و همچنین اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی شرکت ملی نفت بخوبی در مناطق مختلف استان نشان داده شود.
وی با بیان اینکه دیوان محاسبات مسئولیت صیانت از باورهای عمومی جامعه و دیده‌بانی بودجه را برعهده دارد، تصریح کرد: به دنبال مچ‌گیری در دستگاه‌های اجرایی نیستیم و قبل از وقوع تخلف، جلوی تضییع بیت‌المال را می‌گیریم.
وی اظهار داشت: تلاش می‌کنیم نظارت اثربخش را اعمال کنیم، و شفافیت و انضباط مالی مهم‌ترین بخش مدیریت دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌ریزی هدفمند و مؤثر است تا از بروز مشکلات برای سازمان جلوگیری شود.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420