بازگشت دوباره رشته پرستاری به دانشگاه آزاد بوشهر

به گزارش نسیم دانلود بازگشت دوباره رشته پرستاری به دانشگاه آزاد بوشهر
به گزارش خبرنگار نسیم دانلود، سعید رازقی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر حدود ۱۷ هزار دانشجو در واحدها و مراکز شهرستانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مشغول به تحصیل هستند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه در واحد بوشهر حدود ۷ هزار دانشجو در حال تحصیل می‌باشند، گفت: بر اساس افق مد نظر ما از نسیم دانلودماه امسال هر واحد دانشگاهی در پذیرش دانشجو ۲۰ درصد افزایش خواهد داشت.
وی افزود: نیروهای نخبه و کارآمد از گنجینه‌های این استان محسوب می‌شوند که باید متناسب با ظرفیت‌های موجود رشته‌های دانشگاهی ایجاد شوند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر از صدور مجوز فعالیت رشته پرستاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر خبر داد و عنوان کرد: بر اساس پیگیری‌های مستمر صورت گرفته در وزارتخانه بهداشت رشته تحصیلی پرستاری به رشته‌های واحد بوشهر بازگشت داده شده است که در مرحله اول حدود ۱۴ نفر دانشجو پذیرش خواهند شد.
رازقی با اشاره به اینکه به زودی تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با هلدینگ‌های نفت و گاز قرارگاه خاتم الانبیا منعقد خواهد شد، گفت: این تفاهم نامه به منظور گسترش فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و افزایش ارتباط صنعت و دانشگاه صورت می‌گیرد و از اتفاقات تأثیرگذار در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر خواهد بود.
وی تصریح کرد: دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور برای ورود به قراردادهای آموزشی و پژوهشی نفت و گاز در حوزه پروژه‌های قرارگاه باید با هماهنگی و نمایندگی دانشگاه آزاد بوشهر فعالیت کنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر خاطر نشان کرد: این دانشگاه به تازگی در جشنواره مهدویت و امامت (مشاعره) در میان دانشگاه‌های ممتاز کشور قرار گرفت.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420