Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home3/wvhielpx/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-ol-scrapes.php on line 3292

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home3/wvhielpx/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-sc.php on line 351
شهرداری برای حل مشکل آبگرفتگی معابر شهری چاره اندیشی کند - نسیم دانلود

شهرداری برای حل مشکل آبگرفتگی معابر شهری چاره اندیشی کند

به گزارش نسیم دانلود شهرداری برای حل مشکل آبگرفتگی معابر شهری چاره اندیشی کند
به گزارش خبرنگار نسیم دانلود، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر نقاط حادثه خیز را شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام کنند، اظهار کرد: به‌ دنبال بارش باران در پارس‌آباد بسیاری از مناطق مختلف شهری دچار آبگرفتگی و سیلاب می شود که در خیابان‌ها و کوچه‌های شهر پارس‌آباد زندگی اهالی شهر مختل می شود که از شهرداری و شورای اسلامی شهر چاره اندیشی در این خصوص را داریم.
وی ضمن تاکید بر ضرورت مدیریت و ساماندهی کشتار دام در پارس‌آباد گفت: مردم گوشت‌های قرمز بدون نسیم دانلود و برچسب دامپزشکی نخرند و نظارت بر کشتار دام و کنترل امر نسیم دانلود دام ذبح شده، تامین بهداشت غذائی و کنترل بیماری‌ها است.
امام جمعه شهرستان پارس آباد افزود: مسئولین در خصوص کشتار دام در برخی از قصابی‌های بین شهری و محورهای مواصلاتی و در حاشیه برخی از روستاها را مدیریت کرده و با متخلفین برخورد کنند.
حجت الاسلام باقری بنابی ضمن تبریک ماه رجب به فضیلت‌های ماه مبارک رجب پرداخت و عنوان کرد : ماه رجب بهترین ماه و با حرمت ترین ماه می‌باشد که بیشترین رحمت الهی در این ماه می‌باشد.
خطیب جمعه پارس آباد به اجرای مراسم اعتکاف اشاره کرد و افزود: اعتکاف مسیر تربیت الهی را برای مومن هموار می‌کند.
امام جمعه شهرستان پارس آباد ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، عنوان کرد: رعایت تقوای الهی باعث محفوظ ماندن از گزند گناهان می‌شود و همچنین تقوای الهی موجب تقویت علم و اراده و ثبات شخصیتی می‌شود.

 

By nasimdl


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420