اضافه شدن قابلیت شارژ بیسیم به آیفون جدید

اضافه شدن قابلیت شارژ بیسیم به آیفون جدید

بقیه در ادامه مطلب

 در طول چند سال گذشته، شارژرهای بیسیم توسط تولید کنندگان تلفن های هوشمند معرفی شده است. امسال، آیفون ممکن است بعد از تحولات اخیر اپل بالاخره از شارژ بی سیم پشتیبانی کند تا تکنولوژی خود را کامل کند.

شاید بزرگترین کمک به شایعات اپل این است که اپل دنبال آن است تا از شارژ بی سیم برای تلفن های هوشمند خود استفاده کند، در ضمن این شرکت به تازگی عضو کنسرسیوم برق بی سیم شده است. این کنسرسیوم ۲۱۳ عضو قوی دارد و وظیفه آن ها ترویج یک استاندارد برای شارژ بی سیم است.

اضافه شدن قابلیت شارژ بیسیم به آیفون جدید

اپل شارژ بی سیم Qi را می شناسد. این کمپانی از تکنولوژی شارژ بی سیم Qi برای ساعت های هوشمند خود استفاده کرده است. بر خلاف سیستم استاندارد Qi، سیستم اصلاح شده Qi توسط اپل فقط زمانی کار می کند که از شارژرهای اصلی استفاده کنید.

با این فکر که اپل در حال حاضر دارای تجربه شارژ بی سیم است، می توان حدس زد که این شرکت به دنبال یک پورت بر روی سیستم از روی ساعت هوشمند بر روی آیفون است. می توانیم این سوال را از خود بپرسیم که آیا سیستم شارژ بی سیم به آیفون جدید اضافه می شود یا خیر و بعد از اضافه شدن آیا اپل همچنان خاص دیده می شود یا نه.

اضافه شدن قابلیت شارژ بیسیم به آیفون جدید

شایعات در مورد شارژ بی سیم آماده آیفون در دست ساخت دروغ هستند. با توجه به ابعاد ۵٫۸ آیفون در دست ساخت که صفحه نمایش OLED دارد، شایعاتی وجود دارد که یکی از آن ها این است که اطراف این مدل یک پوشش شیشه ای است که یک قاب فولادی تقویت شده از آن پشتیبانی می کند. باید توجه داشت که یکی از خواص پوشش شیشه ای این است که می توان از شارژر بی سیم استفاده کرد.

قبل از اینکه زیاد هیجان زده شوید، باید بدانید که همه این ها حدس و گمان است. فقط می توان گفت که زمان کمی مانده تا اپل شارژر بی سیم خود را معرفی کند. اگر هم در این سال در دسترس نباشد، به احتمال خیلی زیاد سال آینده معرفی خواهد شد.

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.