Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home3/wvhielpx/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-ol-scrapes.php on line 3292

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home3/wvhielpx/public_html/wp-content/plugins/ol_scrapes/classes/class-sc.php on line 351
آموزش تصویری ذخیره ویدیوی لایو در اینستاگرام - نسیم دانلود
آموزش ذخیره ویدئوی لایو در اینستاگرام
آموزش ذخیره ویدئوی لایو در اینستاگرام
اینستاگرام این برنامه‌ی محبوب در یک به روز رسانی جدید یک قابلیت بسیار جالب را به این برنامه اضافه کرده است، یعنی قابلیت ذخیره نمودن ویدیو به صورت زنده که لایو ویدیو (Live Videoo) نیز گفته می‌شود. اینستاگرام یک برنامه‌ی پرطرفدار است و کاربران زیادی از این برنامه استفاده می‌کنند، و این قابلیت جدید بر محبوبیت آن افزوده است. شما هم اکنون می‌توانید نسبت به ذخیره کردن یک ویدیوی زنده اقدام نمایید. پس با ما همراه باشید.

بقیه در ادامه مطلب 

مقدمه‌ای بر مفهوم لایو ویدیو اینستاگرام (Live Video)
یک قابلیت مهم مربوط به برنامه محبوب اینستاگرام ویژگی ارسال لایو ویدئو در استوریز (Instagram Storiess) می‌باشد که جدیداً رونمایی شده است. با این ویژگی هر کدام از کاربران می‌توانند در هر زمان که مایل باشند یک ویدیوی زنده از خود نشان دهند که سایر کاربران نیز در آن لحظه قادر به مشاهده آن خواهند بود.
از اسم این ویژگی مشخص است که منظور یک ویدیوی ذخیره شده‌ی قبلی نیست که اکنون به اشتراک گذاشته شده باشد، بلکه منظور یک ویدیوی زنده و آنی است که در لحظه قابل مشاهده است. این ویژگی به شدت مورد توجه قرار گرفته است و به یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین ویژگی‌های این برنامه تبدیل شده است.
اما موضوع دیگری که در این مورد وجود دارد و برای بعضی کاربران بسیار آزار دهنده است این است که کاربران نمی‌توانند ویدیوی زنده را ذخیره کنند و بعداً آن را بررسی کنند. اما باید گفت این مورد مربوط به قبل بود، یعنی قبلاً امکان ذخیره‌ی ویدیوی زنده وجود نداشت، اما اکنون به نسخه جدید اینستاگرام این ویژگی اضافه شده است و کاربران قادر خواهند بود ویدیوی زنده را در اینستاگرام ذخیره نمایند. با این آموزش جذاب با ما همراه باشید.
چگونه ویدیوی زنده اینستاگرام (Live Video) را ذخیره کنیم؟
به روشی ساده و راحت می توانید نسبت به ذخیره ی ویدیوی زنده در برنامه اینستاگرام اقدام کنید و لازم نیست کاری پیچیده را انجام دهید. این برنامه ی محبوب به ساده ترین شکل این ویژگی رادر اختیار شما قرار داده است. در ابتدا باید مثل قبل ویدیوی زنده را در استوریز اینستاگرام ارسال کنید.
وقتی ویدیوی شما به پایان رسید و قطع شد، در سمت راست و در بالای صفحه گزینه ی Save نشان داده می شود که با این گزینه می توانید ویدیوی زنده را ذخیره کنید. ویدیوی ذخیره شده به این روش، در بخش Camera Roll قابل مشاهده است.
آموزش ذخیره ویدئوی لایو در اینستاگرام
اینستاگرام بیان کرده است که وقتی ویدیوی زنده در حافظه گوشی ذخیره شود آن ویدیو دیگر نمی تواند از طریق اینستاگرام در اختیار کاربر قرار گیرد. در طی چند روز آینده به احتمال زیاد آپدیت جدید این برنامه وارد بازار خواهد شد که با استفاده از نسخه جدید، کاربران قادر خواهند بود که ویدیوی زنده را در حافظه ی داخلی گوشی خود ذخیره نمایند.
آیا ذخیره کردن کامنت‌ و لایک برای لایو ویدیو امکان پذیر است؟
باید در جواب بگوییم خیر. دقت کنید که وقتی ویدیوی زنده اینستاگرام شما با استفاده از گزینه ی Save در گوشی شما ذخیره گردد هیچ کامنت و لایکی ذخیره نمی شود و فقط اصل ویدیوی زنده ذخیره می گردد. پس تعداد کامنت و آمار بازدید و لایک های این ویدئو ذخیره نمی شوند.
آیا سایر کاربران می توانند ویدیوی زنده شما را ذخیره نمایند؟
پاسخ این سوال نیز خیر است. سایر کاربران اینستاگرام فقط قادر خواهند بود تا ویدیوی زنده شما را مشاهده کنند و هیچ کاربری قادر به ذخیره کردن ویدیوی زنده شما نخواهد بود. فقط ارسال کننده ی ویدیوی زنده قادر خواهد بود تا ویدیوی خود را ذخیره نماید و بعدا آن را مشاهده کند. البته باید اشاره کنیم که سایر کاربران هنگام مشاهده لایو ویدیو می توانند از طریق صفحه نمایش گوشی خود ویدیوهای لایو اینستاگرام را ذخیره نمایند.

By nasimdl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home3/wvhielpx/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420